bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Wychodzimy do ludzi
tubeplayer.pl

Bez wątpienia żadna firma nie będzie dobrze prosperowała, jeżeli nie pozyska wielu klientów, którzy będą z zadowoleniem do nas wracać.

Dlatego też mając na uwadze wybór odpowiedniej lokalizacji firmy powinniśmy uwzględnić również potrzeby naszych klientów, ich oczekiwania, a także nasze pokazanie się im na rynku.

Jeżeli działalność naszej firmy opiera się na funkcji usługowej to musimy zawsze pamiętać o tym, że to my musimy wyjść do klienta, a nie on do nas.

Wobec tego lokalizacja naszej firmy powinna obejmować takie miejsca, w których znajduje się największe skupisko naszych klientów.

Jeżeli posiadamy restaurację, gabinet kosmetyczny, czy chociażby sklep odzieżowy, nie możemy prowadzić takiej działalności na małym osiedlu, czy obrzeżach miasta, bowiem ogromna konkurencja w centrum doprowadziła do tego, że wyjazdy gdzieś dalej już się nie opłacają.

Wobec tego w zależności od profilu naszej firmy, zawsze szukamy lokalizacji, w której codziennie znajdziemy wiele ludzi, niezależnie czy będą przemieszczać się oni na piechotę, samochodem, czy komunikacją miejską.