bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Powrót do korzeni – neoclassic
Fasada Roku

Klasyczne motocykle w naturalny sposób przyciągają uwagę przechodniów. Niestety, niewiele starszych maszyn może poruszać się po drogach bez konieczności ciągłego naprawiania. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań także chcą móc cieszyć się podróżami, zamiast spędzać długie godziny w warsztacie.

To właśnie dla nich producenci maszyn postanowili wykorzystać tę niszę rynkową, stwarzając nowy styl: neoclassic. W tej grupie najczęściej produkowane są motocykle, których stylistyka sprawia, że wyglądają jak żywcem sprowadzone z lat sześćdziesiątych. Robią wielkie wrażenie na naszych ojcach i dziadkach, którzy patrząc na nie mogą poczuć się niemalże jak podczas podróży w czasie.

Takie maszyny w swoim wnętrzu często kryją jednak modyfikacje, które pozwalają im odpowiednio funkcjonować we współczesnym świecie. Charakteryzuje je stonowana prostota. Nie mają zbyt wielu niepotrzebnych szczegółów.

W ich konstrukcji rzadko możemy zauważyć plastikowe elementy. Neoklasyczne maszyny przeznaczone są głównie dla miłośników stylu retro. Właśnie tradycyjny design jest ich główną, najbardziej rozpoznawalną cechą, która kusi potencjalnych nabywców.

www.uprawyrolne.com.pl

Najchętniej kupują je więc osoby, które poza mocą silnika wysoko cenią sobie tradycję i estetykę.