bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Potrzebna wiedza – niezmienna od lat
galeria 2PR

Mogłoby się wydawać, że kiedyś jazda na motocyklu była znacznie łatwiejsza. Nie było wielkiej nagonki na motocyklistów, nazywania ich „dawcami organów” ani wykrzykiwania niepochlebnych słów, gdy motor kluczy w korku między samochodami. Nadal nie zmieniło się jedno: ujeżdżanie maszyny wymaga pewnej wiedzy i… rozsądku. Niezmiennie najważniejsze w jeździe motocyklem jest to, aby mierzyć siły na zamiary.

http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/swidnica.html

Zbędna brawura i przesadna pewność siebie na drodze może prowadzić do nieszczęścia. Równie niebezpieczne jest, jeśli nie potrafimy obiektywnie ocenić swojego doświadczenia. Jeśli nie czujesz się dobrze kursując po pobliskich miejscowościach, daj sobie jeszcze trochę czasu, zanim będziesz planować zagraniczną podróż życia. Pamiętaj, że osoby, które próbują udzielać ci rad zwykle nie mają złych intencji.

Czasami warto ich posłuchać. Doświadczenie jest dosyć istotne nie tylko w jeździe. Jeśli jesteś początkującym kierowcą, skorzystaj z rady bardziej obeznanego znajomego lub specjalisty, gdy będziesz kupował kask czy inne elementy motocyklowego ubioru. Mają one stanowić ochronę w czasie wypadku, więc niesamowicie ważne jest to, aby były dobrej jakości.