bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Pomysł na biznes perfekcyjnej pani domu

Chyba każdej kobiecie przynajmniej od czasu do czasu przemknie przez głowę myśl, że miło byłoby zostać taką „perfekcyjną panią domu”. Chcemy utrzymywać idealny porządek, piec ciasta dla najbliższych i przygotowywać na zimę zaprawy, których nie powstydziłyby się nasze babcie. Jedna z nas znajdują jednak w takim działaniu przyjemność, a inne – nie. Jeśli należysz do tej pierwszej grupy, wiedz, że właśnie znalazłaś swój pomysł na biznes.

Nie sposób przecenić spiżarenki pełnej pysznych, domowych przetworów. W zimowe dni nic nie cieszy i nie leczy tak doskonale jak własnoręcznie przygotowany sok z malin czy konfitury. Mnóstwo kobiet chciałoby, dla dobra siebie i swojej rodziny, tak właśnie wyposażyć mieszkanie. A jednak często nie mają na to czasu ani ochoty.

www.digital-highend.pl

Ty możesz im pomóc. Jeśli przygotowywanie zapraw to dla ciebie pestka, nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczęła robić to także dla innych ludzi. Czy taki biznes ma szansę przetrwania? Musisz indywidualnie ocenić swoje szanse. Popytaj wśród koleżanek, czy nie byłyby zainteresowane skorzystaniem z takiej usługi.

Być może także mają znajome, które poszukują kogoś takiego? Szybko może okazać się, że praca, którą i tak często wykonujesz, może stać się również dodatkowym źródłem twoich dochodów.