bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Nie tylko ryk silnika…
korki kraków

Podobno odgłos ryczącego silnika to najpiękniejszy dźwięk, jaki może usłyszeć motocyklista. Trudno w to nie uwierzyć, gdy mamy do czynienia z ludźmi bezgranicznie zakochanymi w swoich maszynach. Okazuje się jednak, że na dłuższych trasach ciągły warczący hałas może być nużący.

Współczesna technologia na przestrzeni lat znalazła niesamowite rozwiązania również dla tego problemu. W nowoczesnych motocyklach montowane są sprzęty stereo, których nie powstydziłby się niejeden audiofil. Zwykle wyposażone są także w wejście do iPoda, byśmy nie musieli słuchać radia, ale mieli możliwość odbioru muzyki, którą lubimy najbardziej.

W tym przypadku sprzęt grający spełnia takie same funkcje, jak w każdym innym pojeździe. Ma sprawiać, aby jego kierowca nie nudził się i uprzyjemniać mu jazdę. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem, które coraz częściej pojawia się w schodzących z taśmy maszynach, jest montowanie… intercomu.

To system, który pozwala na prowadzenie rozmów między kierowcą a pasażerem nawet w czasie jazdy. W czasie długich podróży może być to bardzo wygodne i uczynić ją znacznie ciekawszą. Cały czas mamy ze sobą kontakt.

używana toyota

Ułatwia też komunikację w zakresie podstawowych spraw, jak na przykład planowane postoje.