bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Kobieca maszyna
biuro tłumaczeń niderlandzki

Nie każda kobieta dobrze czuje się w roli pasażera motocyklu. Niektóre marzą o tym, by samodzielnie prowadzić własne maszyny. Niestety, są na tyle wąską grupą odbiorców, że producenci nie wprowadzają do masowej produkcji damskiej wersji motorów.

Jednak wybrane cechy jednośladów mogą sprawić, że panie będą czuły się na nich lepiej niż na innych. Przede wszystkim piękniejszej części społeczeństwa zaleca się dosiadanie niezbyt wysokich i względnie lekkich rumaków. Pamiętajmy, że siedząc na motocyklu powinniśmy mieć możliwość swobodnego postawienia nóg na ziemi.

Zakłada się również, że kobiety zwykle są niższe niż mężczyźni. Ta cecha powinna mieć wpływ nie tylko na wysokość siodła, ale także jego odległość od kierownicy. Istnieje stereotypowe przekonanie, że dla pań najważniejszy w motocyklu jest jego wygląd.

pasta bosal

Nic bardziej mylnego. Płeć piękna w tym temacie zwraca uwagę na estetykę tak samo często, jak i mężczyźni. Nikt nie chce jeździć maszyną, która nie robi na nim dobrego wrażenia.

Drogie Panie, pamiętajcie także, aby nie dawać się zaszufladkować. Wśród pasjonatek motocykli znajdują się również takie kobiety, które z powodzeniem prowadzą prawdziwe bestie, a nie tylko niewielkie, słabe motory. Wymaga to jednak pewnego doświadczenia.