bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Jeremie – pożyczki dla start-upów
E-learning dla firm | Kogidu od Wecreo

W dzisiejszych czasach młodzi i przedsiębiorczy ludzie coraz częściej zakładają start-upy. Jest to dla nich szansa na zaistnienie na rynku oraz zrealizowanie swoich pomysłów i idei. Tego typu podmioty potrzebują jednak na starcie pewnych środków finansowych, które trudno jest młodym zorganizować na własną rękę. Testowana najpierw w Wielkopolsce, a potem wprowadzona również w innych polskich województwach, inicjatywa Jeremie skierowana jest właśnie do start-upów.

Niestety, osoby zakładające start-up mogą mieć problem z uzyskaniem korzystnej pożyczki bankowej. Jeremie daje im jednak taką możliwość. W ramach tej inicjatywy można starać się o uzyskanie maksymalnie trzystu tysięcy złotych, czyli całkiem sporej sumy. Do tego wymagany jest minimalny wkład własny, raty nie są jakoś szczególnie wysokie, a i zabezpieczenie majątkowe może przybrać różne formy, które można dopasować do sytuacji danego podmiotu.

Jak dobrać odzież roboczą

Oczywiście, uzyskanie atrakcyjnej pożyczki nie zagwarantuje firmie sukcesu, jednak z pewnością jest to wartościowe wsparcie.