bg-consulting

Profesionalne konsultacje
Domowe przedszkole, czyli jak zarabiać we własnym domu
Biuro rachunkowe omnilogica.pl: odsługuje: Poznań, Przeźmierowo, Skórzewo, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Wysogotowo

Ile razy słyszałaś o tym, że twoja koleżanka ma problem ze znalezieniem niani? Ile znajomych z pracy poszukuje odpowiednich rozwiązań, gdy przedszkola są przepełnione, a żłobek nie jest miejscem, które kojarzy się dobrze? Trudno wyobrazić sobie, żebyś mogła pomóc im wszystkim. Możesz jednak stworzyć własny biznes, który pozwoli ci zdobyć zainteresowanie wielu rodziców. Z pewnością wiele razy słyszałaś już o domowych przedszkolach.

To specjalne placówki, w których niewielka grupa dzieci może wspólnie spędzać razem czas, w domowej atmosferze. Tego rodzaju rozwiązanie jest nieco tańsze niż wynajęcie opiekunki w pojedynkę. Dzięki temu pojawia się w zasięgu większej liczby potencjalnie zainteresowanych rodziców.

Jednocześnie jest korzystniejsze niż żłobek, gdyż jedna opiekunka zajmuje się znacznie mniejszą liczbą dzieci. Dla osoby prowadzącej tego rodzaju działalność, domowe przedszkole również ma wiele zalet. Przede wszystkim, sama sobie jesteś szefem i możesz pracować bez wychodzenia w domu.

Z drugiej jednak strony, aby otworzyć tego rodzaju placówkę, zarówno ty, jak i twoje mieszkanie, musicie spełniać sporo wymogów. Należy również pamiętać, że praca z dziećmi uznawana jest za jeden z najbardziej wymagających sposobów zarabiania pieniędzy, dlatego w przypadku wątpliwości polecamy przedszkole publiczne chatka kubusia puchatka.